چرا پنجره‌های UPVC بهترین انتخاب برای شما هستند؟

پنجره‌های UPVC علاوه بر زیبایی و به صرفه بودن، به دلیل خاصیت استثنایی ماده UPVC ، به دلیل عایق بودن، موجب کاهش گرد و غبار محیط و افزایش سطح بهداشت آن می‌شوند، همچنین ضریب ایمنی بالا و قابلیت بازیافت، آن را تبدیل به بهترین انتخاب برای محیط زندگی می‌کند.

 

پنجره UPVC تنها پنجره‌ی بدون درز با سیستم یکپارچه جوشکاری شده در گوشه ها

باعث عدم وجود درزهای ناقل صدا و گرد و خاک در این پنجره ها می شود. در ضمن اینکه وجود درز در پنجره ها امکان شروع تخریب پنجره ها از این محلها را در انواع دیگر پنجره ها میسر می سازد. مانع از نفوذ باران و آب و جلوگیری کننده از ازبین رفتن دیوارهای داخلی مجاور با پنجره با استفاده از نوارهای آب بندی در اطراف چهار چوب و قسمت باز شوی پنجره و همچنین عایق بندی دور پنجره در محل همجواری با دیوار ساختمان ،پنجره UPVC مانع از نفوذ آب های حاصل از بارش و شستشوی پنجره به داخل ساختمان می شود. همچنین ایجاد شیارهای تخلیه آب بر روی فریم، باعث هدایت آب های وارد شده به پنجره به بیرون می شود.

 

امکان نصب توری ، کرکره و حفاظ و پرده های خاص در پنجره های UPVC

پنجره های ساخته شده از پروفیل یو پی وی سی امکان نصب توری و پرده را جهت جلوگیری از ورود حشرات موذی به داخل ساختمان و رفع مشرفیت و ورود نور مزاحم ایجاد می کند . در میان دوجداره شیشه این پنجره ها می توان حفاظ یا کرکره نیز تعبیه نمود .

 

کاهش آلودگی محیط زندگی با استفاده از پنجره های UPVC

ورود هوا، آب، گردو غبار، رطوبت، بوهای نامطبوع و … میتواند مضرات بسیاری برای افراد ساکن در ساختمان به همراه داشته باشد. این آلودگیها علاوه بر افزایش هزینه های درمانی خانواده هزینه های نظافت و پاکیزگی شامل :

آب،برق، مواد شوینده، تعویض لوازم منزل و سایر موارد را بشدت تحت تاثیر قرار خواهد داد. همچنین استفاده بی رویه از مواد شوینده می تواند صدمات جبران ناپذیری به محیط زیست و منابع آب زیرزمینی وارد نماید. استفاده از پنجره های یو پی وی سی بدلیل درزبندی کامل از ورود آلودگیهای یاد شده به داخل ساختمان به میزان بسیار زیادی جلوگیری نموده و هزینه های مربوط به آن را کاهش می دهد.

 

پنجره های UPVC، پنجره های سبک و مقاوم

استفاده از قوطی های گالوانیژه در ساختار چند حفره ای پروفیل های UPVC، موجب شده این محصولات در عین سبکی ، از استحکام و مقاومت مکانیکی کافی برخوردار باشند و با ایجاد مقاومت کافی در برابر باد و طوفان مانع ازایجاد لرزش و اصوات مزاحم شوند.

 

پنجره های UPVC، پنجره های ایمن

یکی از خصوصیات پنجره های UPVC امکان استفاده از یراق آلات ویژه و متنوع در آنهاست. یکی از انواع این یراق آلات ، گونه های ضد سرقت آنها می باشد که به ویژه در ساختمان های ویلائی مورد توجه می باشند.

 

پنجره های UPVC، پنجره های بازیافت شونده

UPVC نیز همچون اغلب محصولات پلیمری دیگر، قابل بازیافت می باشد. در مرحله تولید پنجره نیز می توان ضایعات و بریده های غیر قابل استفاده پروفیل UPVC را جهت بازیافت مجدد در صنایع دیگری استفاده کرد.

 

پنجره های UPVC، پنجره های غیر قابل اشتعال

از جمله خصوصیات UPVC آن است که دمای شروع به ذوب شدن آن C)°۳۸۵) و بالاتر از دمای احتراق چوب C)°۲۶۰) است اما بر خلاف چوب در زمان احتراق به یک منبع آتش زا تبدیل نشده و موجب توسعه و انتقال حریق نمی شود.

 

پنجره های UPVC، پنجره های مقاوم در برابر اشعه خورشید

به علت به کارگیری مواد مقاوم در برابر اشعه های آفتاب و تغییرات آب و هوایی، پنجره های UPVC در برابر عوامل خارجی مانند تغییرات شدید دما و اشعه خورشید دچار تغییر رنگ، فساد شیمیایی، پوسیدگی و ساییدگی نمی شود.

 

پنجره های UPVC، پنجره های مقاوم در برابر بارانها و عوامل اسیدی و بازی

پنجره های UPVC در مقابل بسیاری از اسیدها و بازها بسیار مقاوم هستند و خورده یا پوسیده نمی شود.

 

قابلیت بازسازی پنجره‌های قدیمی با پنجره UPVC

با استفاده از پروفیل های بازسازی UPVC، به راحتی می توان پنجرههای قدیمی را بدون نیاز به تخریب بازسازی کرد.

 

پنجره UPVC پنجره عایق در مقابل الکتریسته

جریان برق از پروفیل یو پی وی سی عبور نمی کند.

 

قابلیت استفاده از یراق آلات مطمئن و بادوام در پنجره های UPVC

 

دراین پنجره ها انواعی از یراق آلات وجود دارند که به گونه طراحی شده اند که سرتاسر پنجره را احاطه کرده و از چهار جهت پنجره را قفل نموده و به راحتی رگلاژ می شوند. این یراق آلات علاوه بر استحکام زیاد، در برابر زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم بوده و به مرور زمان کیفیت خود را از دست نخواهد داد.