سرای آتیه

شرکت درب و پنجره سازی سرای آتیه

شرکت صنعتی سرای آتیه به شمار ثبت 6514 تولید کننده درب و پنجره های دوجداره فعالیت خود را از تاریخ 18/2/1386 در محیطی به مساحت 7187 متر مربع با مجموعه ای متشکل از 35 کارمند آغاز کرد ...

بیشتر بخوانید

خدمات شرکت سرای آتیه

خدماتی که ما به مشتریان خود ارائه می کنیم


نصب

تیم کاری سرای آتیه با سابقه درخشان و انجام پروژه های موفق در زمینه نصب درب و پنجره دوجداره upvc و الومینیوم و دارا بودن تیم متخصص و متعهد همواره با شعار خدمات برتر و رضایت مشتری پیشرو در صنعت یو پی وی سی و الومینیوم گام برداشته و تمامی استانداردهای بین المللی نصب را از الزامات اجرای پروژه های ساختمانی می داند .

بیشتر بخوانید


فروش


قیمت پنجره دوجداره upvc در سیستم سرای آتیه بسیار مقرون به صرفه بوده و تولید بالای این کارخانه، این امکان را می دهد تا همواره قیمت محصولات خود را پایین آورده و در رقابت با سایر کارخانه های تولیدکننده با کیفیت برابر، انتخاب مشتریان، همواره سرای آتیه باشد.

بیشتر بخوانید


تعویض پنجره UPVC با پنجره آهنی

درب و پنجره یکی از اصلی ترین عناصر بناها در معماری چه در بناهای مسکونی و چه اداری می باشد .تا کنون بیشتر به جنبه زیبایی این آیتم توجه بیشتری شده است و با افزایش بهای انرژی و پیشرفت تکنولوژی علاوه بر جنبه زیبایی پنجره ها ، به جنیه کارکردی آن نیز بیشتر پرداخته شد و با پیدایش پنجره دو جداره به خصوص پنجره دو جداره UPVC ، استفاده از این محصول الزام بیشتری پیدا کرده که در اینجا ما نگاهی اجمالی به این محصول میاندازیم تا در تصمیمگیری برای تعویض پنجره های قدیمی خود با اطلاعات کافی تصمیم صحیحی بگیریم.

بیشتر بخوانید


پشتیبانی

یکی از مهم ترین افتخارات سرای آتیه را می توان در ارائه نوع گارانتی بدون قید و شرط این شرکت نام برد. کیفیت درب و پنجره دوجداره upvc در سرای آتیه به گونه ای ارائه می شود که شرکت برای کل محصولات، گارانتی 10 ساله کتبی رایگان ارائه می نماید و این نشانگر کیفیت تضمینی محصولات یو پی وی سی این شرکت می باشد. همچنین این شرکت در راستای گارانتی، بالاترین خدمات را به مشتریان ارائه می نماید.

بیشتر بخوانید

پروژه های اجرا شده

منحصر به فرد و زیبا...

یکی از خصوصیات پنجره های UPVC امکان استفاده از یراق آلات ویژه و متنوع در آنهاست.
یکی از انواع این یراق آلات ، گونه های ضد سرقت آنها می باشد که به ویژه در ساختمان های ویلائی مورد توجه می باشند.

مشاهده همه پروژه ها

اخبار

فناوری

Blog
Blog
Blog
Blog
Blog