درباره ما

شرکت درب و پنجره سرای آتیه

شرکت صنعتی سرای آتیه به شمار ثبت 6514 تولید کننده درب و پنجره های دوجداره فعالیت خود را از تاریخ 18/2/1386 در محیطی به مساحت 7187 متر مربع با مجموعه ای متشکل از 35 کارمند آغاز کرد .

تولید درب و پنجره یو پی وی سی و شیشه های دو و سه جداره با استفاده از بروز ترین دستگاه های ساخت کشور آلمان و اتریش به صورت تمام اتوماتیک با رعایت استانداردهای اروپا در این مجموعه صورت می پذیرد .

لازم به ذکر است گروه صنعتی سرای آتیه تاکنون بیش از 5000 پروژه در سطح کشور را به مرحله اجرا در آورده است و صادرات تولیدات این مجموعه به کشورهای همسایه از جمله امارات و ترکیه را نیز از سال 1387 در رزومه کاری خود را دارد .

اخذ نمایندگی رسمی از شرکت ویستابست یکی از معتبرترین تولید کنندگان پروفیل یو پی وی سی در دنیا با کد نمایندگی 1389 یکی از افتخارات ماست.

ضمانتنامه

 • گروه صنعتی سرای آتیه متعهد میگردد علاوه بر تعهدات تولید کنندگان پروفیل یو پی وی سی . تولیدات خود را شامل گارانتی به شرح زیر قرار دهد
  کلیه یراق آلات مورد استفاده در پنجره ها و درب های دوجداره تولید شده توسط شرکت سرای آتیه به مدت ده سال شامل ضمانت تعویض می باشد .
  کلیه شیشه های دو و سه جداره تولید شده توسط شرکت سرای آتیه به مدت سه سال در برابر بخار زدگی و خروج گاز ضمانت می گردد .
  کلیه درب و پنجره های دوجداره تولید شده توسط شرکت سرای آتیه پس از نصب از نظرعایق بندی (عبور آب و هوا به داخل ساختمان) به مدت ده سال ضمانت می گردد .
  کلیه درب و پنجره های دوجداره تولید و نصب شده توسط شرکت سرای آتیه شامل ضمانت ریگلاژ به مدت ده سال می باشد.
  کلیه درب و پنجره های دوجداره تولید شده توسط شرکت سرای آتیه پس از نصب از نظرعایق بندی (عبور آب و هوا به داخل ساختمان) به مدت ده سال ضمانت می گردد .
  پروفیل های لمینت استفاده شده در تولیدات شرکت سرای آتیه شامل ضمانت تغییر رنگ فاحش به مدت ده سال می باشد .
  .
 • پروفيل هاي در و پنجره يو پي وي سي توليدي ويستا بست، در برابر تمامي مشکلات و صدمات ناشي از عدم رعايت موارد فني و کيفي توليد پروفيل که منجر به تغيير رنگ فاحش، انحنا، شکستگي، ترک، تغيير شکل (دفرمه شدن) در پروفيل مي شود، از تاريخ توليد پروفيل به مدت 10 سال مورد تضمين شرکت بيمه آسيا بر اساس قرارداد شماره 6411001/89/01 مي باشد.
  عدم استفاده از پروفيل تقويتي گالوانيزه مناسب يا عدم استفاده از آن در داخل پروفيل و نيز هر گونه نواقص ناشي از عدم استفاده از ماشين آلات مونتاژ مناسب و استاندارد و رعايت نکردن اصول صحيح انبارداري در کارگاه مونتاژ، شامل ضمانت نمي شود.
  استفاده از قطعات متفرقه و غيراستاندارد در خصوص ساخت و نصب پنجره ها، مانند لولاي غيرقابل تنظيم، کانکتورها، نوارهاي آب بندي، لاکينگ پليت ها، پل ها و فيلرهاي زيرشيشه و غيره،باعث عدم ضمانت خواهد شد.
  هر گونه ضايعات ناشي از استفاده نامناسب، نگهداري و به کارگيري از منابع راديو اکتيو، امواج الکترو مغناطيس، مواد شيميايي و شعله مستقيم در مجاورت پروفيل، شامل ضمانت نمي گردد.
  در صورت استفاده از اتصالات نامناسب در نصب و وارد آمدن ضربه و فشار به پروفيل و جداسازي روکش محافظ در زمان نامناسب، شامل ضمانت نمي شود.
  رعايت نکردن شرايط استاندارد در انتخاب و استفاده از پيچ ها براي نصب پروفيل تقويتي، خارج از شرايط ضمانت مي باشد.
  ضمانت هاي مخدوش، فاقد اعتبار مي باشند و هرگونه جعل و سوء استفاده از اين ضمانت نامه پيگرد قانوني دارد.
  هر گونه ضايعات ناشي از نشست ساختمان و بروز بلاياي طبـيعي مانند: سيـل، زلـزله و... شـامل ضـمانت نمي شود.
  پروفيل هاي الوان (رنگ شده و لمينيت) شامل ضمانت نمي باشد.
  هر گونه به کارگيري و مونتاژ پروفيل هاي غير توليدي ويستا بست، در کنار پروفيل هاي اين شرکت خارج از ضمانت مي باشد.